Į TITULINĮ
APIE MUS
NAUJIENOS
PRODUKTAI
SERVISAS
PASLAUGOS
PAGALBA
prekyba toshiba kopijavimo aparatais Titulinis puslapis Parašyk mums laišką
    
   
  2007-06-29


UNIBIND.LT    -  TAIP KONKURUOTI - NEGARBINGA...

Gerb. Unibind produktų vartotojai,

Norime Jus informuoti, jog 2007m. gegužės mėn. aptikome domain'ą unibind.lt, kurį naudoja UAB "BIURO MAŠINŲ PASAULIS". Šis domain'as yra naudojamas reklamuoti įmonei bei jos parduodamai produkcijai.

Kadangi Unibind įrangos gamintoja kompanija Unibind Manufacturing Ltd. yra uždraudusi ne tik pačią technologiją, produktus, prekybinį ženklą, bet ir internetinių ryšių naudojimą be jų sutikimo, UAB "BIURO MAŠINŲ PASAULIS" tai daro neteisėtai.

NORIME PRANEŠTI, KAD UAB "BIURO MAŠINŲ PASAULIS" NIEKADA NEPREKIAVO IR NEPREKIAUJA UNIBIND PRODUKCIJA.

Kadangi ši įmonė yra konkuruojančio produkto OPUS pardavėjai, manome, jog šie veiksmai buvo padaryti TYČIA, norint suklaidinti UNIBIND įranga susidomėjusius vartotojus. Tai nedaro garbės nei pačiai įmonei, nei jos vadovams.

Norėdama apsaugoti savo teises, Unibind produktų vardą bei savo klientus, UAB "BIZNIO ABĖCĖLĖ", kaip išskirtinis Unibind įrangos distributorius Lietuvos teritorijoje, kreipėsi į LR konkurencijos tarnybą, LR valstybinį patentų biurą, INFOBALT asociaciją bei Unibind įrangos gamintoją - Unibind Manufacturing Ltd.

Informuojame, jog gamintojai ėmėsi visų reikalingų veiksmų apsaugoti Unibind įrangos vartotojus Lietuvoje nuo klaidinančios konkurencijos.
Tiek UAB "BIZNIO ABĖCĖLĖ", tiek gamintojų vardu norime atsiprašyti vartotojų už patirtus nepatogumus. Primename, kad visą dominančią informaciją apie Unibind, galite rasti www.unibind.com (nepamirškite pasirinkti lietuvių k.), o apie akcijas ir naujienas Lietuvoje - mūsų svetainėje www.biznioabc.lt

Direktoriaus pav.
Sonata Andrijauskiene

 

  2007-05-22


Toshiba papildė kopijavimo aparatų biurui seriją.

Toshiba išleido naują kopijuoklių seriją: e-Studio
167, e-Studio 207, e-Studio 237.

112Mb standartinės atminties bei galimybės išplėsti kopijuolio konfigūraciją dėka, šie įrenginiai tampa labai patraukliais modeliais rinkoje.
Jie turi galimybę kopijuoti, spausdinti, skenuoti, siųsti faksus, o taip pat parduodami už labai gerą kainą.

Pasirodė taip pat ir TOSHIBA e-Studio 166 bei e-Studio 206 kopijuokliai. Kompaktiški,
167.jpgtvirti, stilingi ir patogūs naudoti. Idealus pasirinkimas nedideliam biurui ar skyriui.


Daugiau informacijos galite gauti paskambinę
 į pardavimo skyrių arba išsiuntę užklausą info@biznioabc.lt   

  2006-11-05


UAB "BIZNIO ABĖCĖLĖ" dalyvavo parodoje Infobalt 2006, kur sėkmingai pristatė belgų kompanijos Unibind manufacturing Ltd. UNIBIND dokumentų įrišimo įrangą, šios įrangos pagalba pagamintus produktus bei naujus TOSHIBA kopijuoklius.

Nuotraukoje: kartu su belgų kompanijos Unibind Manufacturing Ltd. vice prezidentu Stefaan Degroote

paroda

  2005-06-21

„....dokumentai suriša mus ilgiems metams.
Ir kuo gražiau jie atrodo, tuo profesionaliau
atrodom mes vieni kitų akyse, tuo tvirtesni
mus siejantys partnerystės ryšiai."

2005m. birželio mėn. UAB "BIZNIO ABĖCĖLĖ" pasirašė išskirtinės distribucijos sutartį su Unibind Manufacturing Limited. Tai belgų kompanija, gaminanti bei prekiaujanti unikalios technologijos įrišimo technika, prekėmis dokumentų prezentacijoms bei archyvavimui, o taip pat laminatoriais bei jų eksploatacinėmis medžiagomis.

Unibind istorija prasidėjo 1979m. kartu su pirmuoju pagamintu įrišimo aparatu, tačiau 1993m. naujai sukurta unikali UNIBIND dokumentų įrišimo sistema Steel Bind sukėlė tikrą revoliuciją lapų įrišimo įrenginių rinkoje.

Šiandien kompanijos UNIBIND produkcija parduodama daugiau nei 80 pasaulio valstybių.  Šią technologiją naudoja tokios pasaulinės įmonės ir organizacijos, kaip NATO, EUROPEAN COMMISSION, Ernst &Young NL,  Deloitte & Touche  BL , Mercedes Crysler Daimler, Volvo cars ir daugelis kitų.

Įranga   atitinka visus ISO standartus bei darbo saugumo reikalavimus (C.E., U.L., C.S.A., KEMA), o dizainas apdovanotas „FORUM  DESIGN HANOVER"prizu.

Mes džiaugiamės, turėdami galimybę pristatyti šią technologiją ir Lietuvoje.

Informaciją apie produktus rasite adresu: www.unibind.com
arba paskambinę į mūsų pardavimo skyrių tel. 231 06 82

  2004-10-04

Atidaryta UAB "BIZNIO ABĖCĖLĖ" internetinė svetainė.

Tikimės, kad ji padės greičiau surasti informaciją ir išsirinkti tinkamą produktą, o eksploatacinių medžiagų bei remonto užsakymai internetu, skaitiklių parodymų ataskaitų siuntimo galimybės, pagalbos eksploatuojant techniką skyrelis bei kita svetainėje sutalpinta informacija, padės visiems mūsų esamiems ir būsimiems klientams sutaupyti taip visiems mums brangų laiką.  

 

Užsakymas internetu
Vardas:    
Slaptažodis:    
   
Copyright © 2004 UAB "Biznio Abėcėlė" Mindaugo g. 19-2, Vilnius, Lietuva.
Tel. (8-5) 2310682 Fax. +370 5 233 13 10 el.p. info@biznioabc.lt
Sprendimas: Cherrydesign