Į TITULINĮ
APIE MUS
NAUJIENOS
PRODUKTAI
SERVISAS
PASLAUGOS
PAGALBA
prekyba toshiba kopijavimo aparatais Titulinis puslapis Parašyk mums laišką
    
   

KOPIJAVIMO APARATAI, SPAUSDINTUVAI, DAUGIAFUNKCINIAI ĮRENGINIAI:

Šiuo metu rinkoje yra pakankamai didelė pasiūla įvairiausių kopijavimo, spausdinimo, daugiafunkcinių įrenginių, vieni kainuoja keletą šimtų, o kiti - keliolika tūkstančių.
Norėtume priminti, jog tam, kad nauju pirkiniu būtumėte patenkinti ilgus metus, prieš pradedant paiešką, reikėtų prisiminti keletą labai svarbių dalykų:

1. Galingumas.

Visa biuro įranga (kopijuokliai, spausdintuvai, daugiafunkciniai įrenginiai) turi technikos gamintojo nustatytą rekomenduojamą apkrovimą mėnesiui. Numatyti Jūsų įmonės planuojamą kopijavimo/spausdinimo apkrovimą yra labai svarbu. Būtent dėl šitos priežasties mes negalime klientui vienareikšmiškai atsakyti į klausimą "o kiek kainuoja pas Jus pigiausias kopijavimo aparatas", nes tam klientui, kuris kopijuoja iki 1000 kopijų per mėnesį, galbūt užteks ir daugiafunkcinio įrenginio už keletą šimtų litų, o tam,kuris pagamina virš 10 000 kopijų per mėnesį, jo užtektų geriausiu atveju pusei metų. Kartais įmonėms pačioms nustatyti šį parametrą būna pakankamai sudėtinga. Pabandykite paskaičiuoti, kiek maždaug popieriaus (lapais) išnaudojate kopijavimui ar spausdinimui per mėnesį, dar vienas iš būdų yra paskaičiuoti Jūsų senojo įrenginio pagamintas kopijas/spaudus. Tiesiogiai su rekomenduojamu  kopijavimo/spausdinimo apkrovimu per mėnesį susijęs dar vienas parametras- aparato greitis. Kuo didesnis rekomenduojamas apkrovimas, tuo galingesnis ir greitesnis aparatas.

Aparatai pagal galingumą:

iki 1 000 kopijų/spaudų per mėn.- aparatai, skirti ypatingai mažam apkrovimui (tikslingiausia rinktis daugiafunkcinį aparatą mažam biurui);
iki 5 000 kopijų/spaudų per mėn.- mažo galingumo aparatai (dažniausiai tik A4 formato);
iki 10 000 kopijų/spaudų per mėn.- vidutinio galingumo aparatai (dažniausiai A3/A4 formato, sudaro didžiausią grupę, dažniausiai pasirenkami įrenginiai, greitis nuo 15 iki 35 kopijų);
iki 50 000 kopijų/spaudų per mėn.- didelio galingumo įrenginiai (A3/A4 formato, su įvairiais priedais, greitaeigiai, nuo 35 iki 55 kopijų per min.)
nuo 50 000 kopijų/spaudų per mėn.- ypatingai galingi įrenginiai (greitaeigės-65-81 kopijos greičio dokumentų apdorojimo sistemos su specialiais priedais).

2.Maksimalūs originalo/kopijos formatai.

Vien tik pagal galingumą išsirinkti įrenginį nėra teisinga, labai svarbu atsižvelgti ir į tai, kokio formato originalus dažniausiai tenka kopijuoti. Dažniausiai rinkoje tenka susidurti su A4 formato ir A3/A4 formato įrenginiais. Nesuklyskite nusprendę, kad Jums užtenka A4 formato aparato, nes Jūs kopijuojate tik A4 formato dokumentus. Jei Jūsų mėnesinis apkrovimas yra apie 10 000 kopijų, Jums toks aparatas bus per mažas. Ir atvirkščiai, nesvarbu, kad pagaminate tik 1 000 kopijų, bet jei Jūsų originalai didesni, nei A4 formato, Jums netiks pagal galingumą išsirinktas modelis.

3.Kopijos savikaina.

Ne paslaptis, kad dažniausiai pasirinkimą nulemia pasiūlyta žemesnė aparato kaina, ir tik labiau patyrę, galbūt jau ne pirmą aparatą savo darbinėje praktikoje perkantys klientai, prašo paskaičiuoti kopijos/spaudo savikainą. Kopijos savikaina yra paskaičiuojama sudedant aparato eksplotacinių medžiagų kainas, padalintas iš jų resursų. Gautą skaičių padauginus iš planuojamo Jūsų kopijavimo/spaudų apkrovimo per mėn. galėsite pasiskaičiuoti, kokios maždaug eksploatacinės išlaidos Jūsų laukia ateityje eksploatuojant pasirinktą aparatą.


Mes nurodėme tik pagrindinius kriterijus, kuriais vadovaujantis reikėtų rinktis Jūsų poreikius atitinkantį modelį. Renkantis labai svarbu pamąstyti, kokias funkcijas Jūsų naujasis pagalbininkas turėtų atlikti (kopijavimas, spausdinimas, skenavimas, faksų siuntimas ir kt.), kokie priedai galėtų būti reikalingi (automatinis originalų padaviklis/apvertiklis, dvipusis kopijavimas, popieriaus talpa, rūšiavimo funkcijos ir kt.), apgalvoti, kur Jūsų įrenginys stovės, kas juo dirbs ir tt.

Visais klausimais Jūs galite kreiptis į mūsų pardavimo skyrių, nes mes parduodame ne kainą,- 

MES PARDUODAME TECHNIKĄ, KURI TIKSLIAI ATITIKS JŪSŲ POREIKIUS.

Užsakymas internetu
Vardas:    
Slaptažodis:    
   
Copyright © 2004 UAB "Biznio Abėcėlė" Mindaugo g. 19-2, Vilnius, Lietuva.
Tel. (8-5) 2310682 Fax. +370 5 233 13 10 el.p. info@biznioabc.lt
Sprendimas: Cherrydesign