Į TITULINĮ
APIE MUS
NAUJIENOS
PRODUKTAI
SERVISAS
PASLAUGOS
PAGALBA
prekyba toshiba kopijavimo aparatais Titulinis puslapis Parašyk mums laišką
    
   

Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, tam tikrą dalį (apie 10-20%) prekybos biuro technika apimties sudaro prekyba naudota biuro technika.

Pagrindinis naudotos biuro technikos privalumas- ją galima įsigyti žymiai pigiau, nei naują, už prieinamą kainą sukomplektuoti su įvairiais papildomais priedais, kurie žymiai palengvins darbą, (automatinis originalo padavimas/apvertimas, dvipusis kopijavimas, papildomos kasetės, rūšiavimas ir kt.), gauti tokias reikalingas funkcijas, kaip greitis, o taip pat, įsigijus galingesnį įrenginį, ir sutaupyti eksploatacines išlaidas (kuo galingesnis kopijuoklis, tuo didesni ekslpoatacinių medžiagų resursai, o tuo pačiu, ir mažesnė kopijos savikaina).

Lietuvoje naudota biuro technika prekiauja keletas įmonių, skelbimų apie parduodamą techniką galima rasti spaudoje, bet kaip teisingai pasirinkti, kad galų gale už naudotą techniką netektų sumokėti daugiau, nei už naują?

Jeigu domitės galimybėmis įsigyti naudotą techniką, siūlome:

-pareikalauti iš Pardavėjo išsamių siūlomos prekės techninių aprašymų (modelio išleidimo metai, eksploatacinių medžiagų resursai, jų kainos, modelio techninės charakteristikos);
-paklausti apie suteikiamas garantijas, kurios patvirtina, jog parduodamas įrenginys yra tvarkingas, dirba kokybiškai ir artimiausiu metu jo nereiks kapitaliai remontuoti (kapitalinio remonto kaina greičiausiai žymiai viršytų jo pardavimo kainą);
-surinkti informaciją apie eksploatacinių medžaigų įsigijimo galimybę  techninio aptarnavimo (garantinis, pogarantinis servisas) galimybę pas Pardavėją.
-atminkite, jog senesnei nei 15 metų technikai atsarginių dalių sunku įsigyti net Vakarų Europoje, jos brangios, o jei negausite šių dalių Lietuvoje, Jūsų įrenginys gali sustoti dviems savaitėms ar net dar ilgesniam laikui.

Įsigyjant kokybišką naudotą techniką galima labai daug sutaupyti, skaičiuodamos savo išlaidas tokią techniką (ypatingai greitaeigę) įsigyja net ir didelės, žinomos, pakankamai finansiškai stabilios Lietuvos įmonės. Svarbiausia tai daryti protingai.

UAB „BIZNIO ABĖCĖLĖ" prekiauja ne tik nauja, bet ir, kaip mes vadiname, atnaujinta TOSHIBA kopijavimo technika. Kopijavimo aparatai, kruopščiai atrenkant patikimus, laiko patikrintus modelius, įvežami iš įvairių Europos šalių. Mūsų tehniniame centre jie testuojami bei atnaujinami, pakeičiant jiems visas reikalingas detales ir su nauju startiniu eksploataciniu medžiagų paketu parduodami, suteikiant jiems nuo aparato modelio ir galingumo priklausančią garantiją.

Jeigu norite daugiau informacijos, prašome kreiptis į pardavimo skyrių, arba internetu.

Užsakymas internetu
Vardas:    
Slaptažodis:    
   
Copyright © 2004 UAB "Biznio Abėcėlė" Mindaugo g. 19-2, Vilnius, Lietuva.
Tel. (8-5) 2310682 Fax. +370 5 233 13 10 el.p. info@biznioabc.lt
Sprendimas: Cherrydesign